Про компанію

про комп1

ТОВ “Пшеничка” є активним партнером на ринку молочних продуктів з більш ніж 20-річним досвідом оптової торгівлі молокопродукцією та продуктами харчування. Ми купуємо безпосередньо у молокозаводів та фермерських господарств з країн Європейського Союзу і впевнені, що можемо забезпечити ваші потреби, використовуючи багато наявних у нас ресурсів.

Наша компанія прагне використовувати свій досвід, щоб допомогти своїм клієнтам досягти успіху. Ми хочемо допомогти вашому бізнесу безперебійно працювати з нашою професійною командою, орієнтованою на цінність та відмінним сервісом обслуговування клієнтів. Ланцюг постачання молочної продукції стає все більш складним із поширенням нових молочних продуктів та суворішими законодавчими вимогами. 

ТОВ “Пшеничка” має знання та досвід, щоб допомогти у вирішенні цих логістичних питань. Ефективна оптова мережа поставок імпортованих продуктів харчування – Ваш ключ до успіху!

Дозвольте нам допомогти придбати потрібні вам продукти, з якістю та вибором, який ви хочете, в той момент, коли вони вам потрібні!

Від молочних та сирних продуктів до оптових молочних порошків, ми пропонуємо послідовні та надійні продукти, які точно відповідають вашим унікальним експлуатаційним потребам. Перегляньте наш список молочних продуктів та молочних порошків або зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!